KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967102
nr 1396 7102
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad Hanell. Olja på pannå, 26x21cm, yttermått inklusive ram: 46x41cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:35:37
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr